Zaplanowanie urlopu w Rowach

Wybierając się na wakacie musimy w pierwszej kolejności określić czy szukamy szaleństw, czy może spokojnego wypoczynku wśród natury. To niesłychanie ważne pytanie, które powinniśmy sobie zadać na samym początku planowania wyjazdu. Następną kwestią jest znalezienie obiektu noclegowego. Tu nie warto zdawać się na pośredników. Wyżywienie i atrakcje to równie istotne kwestie, o których nie można zapominać. Zapoznanie się z ich ofertą to jedyna możliwość, aby nasz urlop odbył się bezstresowo i w przyjaznej atmosferze.

Rowy to nadmorska wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim w powiecie słupskim. Zasadniczym jej atutem, który skłania większość turystów do przyjazdu w te rejony jest bezpośredni dostęp do Bałtyku, który niejednokrotnie wiąże się nawet z prywatnym zejściem na plażę. Przestronna oferta wypożyczalni sprzętu gwarantuje nam godziny atrakcji wodnych, po które przecież kierujemy się nad morze. Miejscowość znajduje się między Ustką a Łebą więc śmiało możemy wybrać się do tych kurortów w celu ich zwiedzenia. Można to zrobić za pomocą kolejki wąskotorowej, która sama w sobie jest ciekawym zabytkiem.

Dla miłośników natury dobrą informacją jest fakt, że kurort znajduje się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, a więc godziny pieszych wędrówek wśród ciekawych okoliczności natury mogą nam przynieść wiele frajdy. Można tu również pozwiedzać, bowiem zabytki znajdujące się w okolicy należą do bardzo wartościowych. Nie zapominajmy, żeby wybrać się na krótki rejs po okolicy, który na długo pozostanie miłym wspomnieniem i spodoba się szczególnie maluchom. Baza noclegowa jest różnorodna i niedroga. Koszt za nocleg to kwota w okolicach 30 złotych zatem śmiało możemy nasz pobyt przedłużyć o kilka dni. Zaplecze gastronomiczne może nas pozytywnie zaskoczyć serwując lokalne przysmaki. Pamiętajmy, że niezwykłe wakacje czekają nas w każdym miejscu jeśli tylko dobrze zorganizujemy swój czas.

1 komentarz

  1. wołodyjowski

    dla mnie największa atrakcją jest to, że kurort się znajduje na terenie parku narodowego, mamy nocleg w otoczeniu pięknej przyrody a to się wyjątkowo rzadko zdarza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>