Malowniczy leśny park w Beskidach

Atrakcyjny leśny park w Ustroniu to jedna z największych rewelacji w Beskidach. Na pewno warto się tam wybrać na wycieczkę z całą swoją rodziną, gdzie można miło spędzić wolny czas. Jest to ciekawy park rozrywki, który znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej, dlatego też warto oczywiście zadbać o własne dzieci oraz o swój organizm.

W parku leśnym znajduje się wiele okazów przyrody. Z tego też względu warto zdecydować się na Beskidy. Jest to opcja zobaczenia na własne oczy bardzo nietypowego ogrodu zoologicznego na świeżym powietrzu, który jest pełen niespodzianek. Jest to duża frajda zwłaszcza dla młodych osób, które ciekawie mogą tam spędzić wolny czas, dlatego ta baza noclegowa  [tutaj: wolne noclegi Beskidy] jest tak popularna na terenie Polski.

Oprócz tego, iż można tam obejrzeć różne gatunki zwierząt, można je również dotknąć i nakarmić, nie ma z tym najmniejszych problemów. Oczywiście wszystko jest w stu procentach bezpieczne, więc nie trzeba się absolutnie obawiać o własne zdrowie. Można przebywać w towarzystwie takich zwierząt bez jakichkolwiek ograniczeń, a więc można z nimi spędzić nawet cały dzień. Warto na taką wycieczkę zabrać ze sobą aparat fotograficzny i uwiecznić rzadkie gatunki zwierząt na fotografiach. Znaleźć można tam przede wszystkim zwierzęta jeleniowate, muflonowe oraz alpaki. Chodzą one luźno po całym obszarze parku i nikomu nie zagrażają, dlatego warto wybrać Beskidy i przeżyć to na własnej skórze, co może okazać się wspomnieniem na bardzo długie lata.

Można w tym miejscu zobaczyć nawet dziki, sarny oraz żubry, więc jak widać wyraźnie okazów przyrody jest tutaj bardzo dużo i nikt nie powinien poczuć się rozczarowany taką wycieczką. Na terenie parku leśnego znajduje się m. in. sowiarnia, gdzie można podziwiać wiele gatunków sów, ale też odbywają się tam pokazy ptaków drapieżnych.

Baza noclegowa w Beskidach to idealny pomysł na przyjemne spędzenie wolnego czasu z rodziną podczas wakacji, więc warto wziąć taką opcję pod uwagę. Atrakcyjny park leśny w Beskidach to jedna z najciekawszych opcji w tym regionie. Jak sama nazwa wskazuje jest to park znajdujący się w lesie, gdzie można na własne oczy zaobserwować wiele cennych gatunków zwierząt, ale też okazów roślinnych. Zwierzęta są rzadko spotykane, a dużym atutem dla najmłodszych turystów jest możliwość ich dotykania oraz karmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>