Kilka słów na temat Dziwnowa

Przy brzegu morza na terenie województwa zachodniopomorskiego jest umiejscowiony Dziwnów. Z racji dość bliskiego położenia od Bałtyku, stał się on miejscowością typowo turystyczną. Liczne pokoje, jak i również pensjonaty czy domki oraz hotele [więcej na noclegi Dziwnów], tworzą bez wątpienia dość rozbudowaną bazę, która zachęca do przybycia. Poza tym, główną atrakcją przedstawianego miejsca jest piaszczysta, a jednocześnie zadbana plaża. Specjaliści wskazują, że w żadnej sytuacji nie będziemy musieli się tam martwić, czy znajdziemy kawałek przestrzeni, co jest niestety dość częstym zjawiskiem w licznych nadmorskich kurortach.

Oprócz plaży na licznych miłośników wodnych atrakcji bez wątpienia czeka jeszcze kilka niespodzianek. To właśnie w sąsiedztwie Dziwnowa znajduje się Zatoka Wrzosowska oraz Zalew Kamieński. Właśnie tam w całorocznej marinie, można zobaczyć imponujące jachty. Pamiętajmy, że przepłynięcie się statkiem piratów to bardzo ważna kwestia. Bez wątpienia to miejsce ucieszy każdego: zarówno starsze osoby, jak i nasze najmłodsze pociechy. Aby wyruszyć w odpowiedni rejs, musimy dostać się do przystani znajdującej się w okolicach Wybrzeża Kościuszkowskiego. Właściciele licznych obiektów noclegowych przedstawiają, że można również dostać się na wyspę Wolin oraz Woliński Park Narodowy.

Turyści potwierdzają, że Dziwnów to bez wątpienia istny raj dla fanów żeglarstwa, wędkowania jak i zdecydowanie ekstremalnych sportów, jak na przykład windsurfing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>